Su tesisatçısı Atatürk Mahallesi firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Atatürk Mahallesi semtinde bulunan tüm sokaklara hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Atatürk Mahallesi – 0532 177 1694

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Atatürk Mahallesi Su Tesisatçısı

Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Bulma, Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Atatürk Mahallesi Tıkanıklık Açma, Atatürk Mahallesi Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Atatürk Mahallesi Su Tesisatçısı

Atatürk Mahallesi Petek Temizliği, Atatürk Mahallesi Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Atatürk Mahallesi Su Tesisatçısı, Atatürk Mahallesi Banyo Açma, Atatürk Mahallesi Logar Temizliği, Atatürk Mahallesi Banyo Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Boru Açma, Atatürk Mahallesi Boru Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Gider Açma, Atatürk Mahallesi Gider Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Kanal Açma, Atatürk Mahallesi Kanal Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Kanal Temizleme, Atatürk Mahallesi Kanal Temizliği, Atatürk Mahallesi Kanalizasyon Açma, Atatürk Mahallesi Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Klozet Açma, Atatürk Mahallesi Klozet Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Koku Tespiti, Atatürk Mahallesi Pis Koku Tespiti, Atatürk Mahallesi Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Atatürk Mahallesi Kombi Su Eksiltiyor, Atatürk Mahallesi Kombi Su Eksiltmesi, Atatürk Mahallesi Kombi Su Kaçağı Bulma, Atatürk Mahallesi Kombi Su Kaçağı, Atatürk Mahallesi Kombi Su Kaçırıyor, Atatürk Mahallesi Kombi Su Kaçırma, Atatürk Mahallesi Kombi Su Kaybı, Atatürk Mahallesi Kombi Tesisat Kaçağı, Atatürk Mahallesi Küvet Açma, Atatürk Mahallesi Küvet Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Lağım Kokusu Tespiti, Atatürk Mahallesi Lavabo Açma, Atatürk Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Logar Açma, Atatürk Mahallesi Logar Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Mutfak Açma, Atatürk Mahallesi Mutfak Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Petek Temizleme, Atatürk Mahallesi Petek Temizliği, Atatürk Mahallesi Petek Yıkama, Atatürk Mahallesi Pimaş Açma, Atatürk Mahallesi Pimaş Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Bulma,


Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Tespiti, Atatürk Mahallesi Su Kaçağı, Atatürk Mahallesi Su Tesisatçı, Atatürk Mahallesi Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Tıkanıklık Açma, Atatürk Mahallesi Tuvalet Açma, Atatürk Mahallesi Tuvalet Kokusu Tespiti, Atatürk Mahallesi Tuvalet Kokusu, Atatürk Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Aletle Su Kaçağı Tespiti, Atatürk Mahallesi Atık Su Tıkanıklığı Açma, Atatürk Mahallesi Banyo Gideri Açma, Atatürk Mahallesi Banyo Su Kaçağı, Atatürk Mahallesi Cihazla Su Kaçağı Bulma, Atatürk Mahallesi Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Atatürk Mahallesi Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Atatürk Mahallesi Kanalizasyon Tıkanıklığı, Atatürk Mahallesi Kırmadan Lavabo Açma, Atatürk Mahallesi Kırmadan Logar Açma, Atatürk Mahallesi Kırmadan Pimaş Açma, Atatürk Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Atatürk Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Atatürk Mahallesi Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Atatürk Mahallesi Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Atatürk Mahallesi Kötü Koku Tespiti, Atatürk Mahallesi Lağım Temizliği, Atatürk Mahallesi  Lavabo Aç, Atatürk Mahallesi Pimaş Aç, Atatürk Mahallesi Mutfak Gideri Açma, Atatürk Mahallesi Pimaş Açıcı, Atatürk Mahallesi Pis Su Gideri Açma, Atatürk Mahallesi Robotla Kanal Açma, Atatürk Mahallesi Robotla lavabo Açma, Atatürk Mahallesi Su Kaçak Tespiti, Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Tamiri, Atatürk Mahallesi Su Kaçağı Tespit Etme, Atatürk Mahallesi Su Sızıntısı Bulma, Atatürk Mahallesi Su Tesisatı Kaçak Bulma, Atatürk Mahallesi Tesisatta Su Kaçağı,


Atatürk Mahallesi Tesisat Kaçak Tespiti, Atatürk Mahallesi Tesisat Kaçağı Çözümü, Atatürk Mahallesi Tıkalı Boru Açma, Atatürk Mahallesi Tıkalı Gider Açma, Atatürk Mahallesi Tıkanık Boru Açma, Atatürk Mahallesi Tuvalet Gideri Açma, Atatürk Mahallesi Tıkalı Lavabo Açma, Atatürk Mahallesi Tıkalı Tuvalet Açma, Atatürk Mahallesi Kiralık Vidanjör, Atatürk Mahallesi Vidanjör Hizmetleri, Atatürk Mahallesi Vidanjör Fiyatları, Atatürk Mahallesi Kiralık Kuka, Atatürk Mahallesi Su Tesisat Tamiri, Atatürk Mahallesi Su Tesisat Döşemesi, Atatürk Mahallesi Kanalizasyon Temizleme, Atatürk Mahallesi Logar Temizleme, Atatürk Mahallesi Rögar Temizleme, Atatürk Mahallesi Rögar Temizliği, Atatürk Mahallesi Foseptik Çekimi, Atatürk Mahallesi Atık Su Çekimi, Atatürk Mahallesi Alt Yapı Temizliği, Atatürk Mahallesi Kalebodur Fayans, Atatürk Mahallesi Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Atatürk Mahallesi Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

Atatürk Mahallesi Pro Tesisat, Atatürk Mahallesi İstanbul Tesisat, Atatürk Mahallesi Meba Tesisat, Atatürk Mahallesi Tufan Tesisat, Atatürk Mahallesi Mega Tesisat, Atatürk Mahallesi Mavi Ay Tesisat, Atatürk Mahallesi Ay Tesisat, Atatürk Mahallesi Dizayn Tesisat, Atatürk Mahallesi Metro Tesisat, Atatürk Mahallesi Atatürk Tesisat, Atatürk Mahallesi Tam Tesisat, Atatürk Mahallesi Avrasya Tesisat, Atatürk Mahallesi İdeal Tesisat, Atatürk Mahallesi Gedikoğlu Tesisat, Atatürk Mahallesi Huzur Tesisat, Atatürk Mahallesi Damla Tesisat, Atatürk Mahallesi Hedef Tesisat, Atatürk Mahallesi Altyapı Tesisat, Atatürk Mahallesi Macit Tesisat, Atatürk Mahallesi Mobil Tesisat, Atatürk Mahallesi Uzmanlar Tesisat, Atatürk Mahallesi En Tesisat, Atatürk Mahallesi İpek Tesisat, Atatürk Mahallesi Boğaziçi Tesisat


Atatürk Mahallesi Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Atatürk Mahallesi ‘nin tüm sokaklarına hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

Atatürk Mahallesi Su Tesisatçısı
Etiketlendi: