Su tesisatçısı Güneşli Mahallesi firması olarak Bağcılar ile birlikte, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Güneşli Mahallesi semtinde bulunan tüm sokaklara hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Güneşli Mahallesi – 0532 177 1694

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Güneşli Mahallesi Su Tesisatçısı

Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Bulma, Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Güneşli Mahallesi Tıkanıklık Açma, Güneşli Mahallesi Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Güneşli Mahallesi Su Tesisatçısı

Güneşli Mahallesi Petek Temizliği, Güneşli Mahallesi Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Güneşli Mahallesi Su Tesisatçısı, Güneşli Mahallesi Banyo Açma, Güneşli Mahallesi Logar Temizliği, Güneşli Mahallesi Banyo Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Boru Açma, Güneşli Mahallesi Boru Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Gider Açma, Güneşli Mahallesi Gider Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Kanal Açma, Güneşli Mahallesi Kanal Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Kanal Temizleme, Güneşli Mahallesi Kanal Temizliği, Güneşli Mahallesi Kanalizasyon Açma, Güneşli Mahallesi Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Klozet Açma, Güneşli Mahallesi Klozet Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Koku Tespiti, Güneşli Mahallesi Pis Koku Tespiti, Güneşli Mahallesi Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Güneşli Mahallesi Kombi Su Eksiltiyor, Güneşli Mahallesi Kombi Su Eksiltmesi, Güneşli Mahallesi Kombi Su Kaçağı Bulma, Güneşli Mahallesi Kombi Su Kaçağı, Güneşli Mahallesi Kombi Su Kaçırıyor, Güneşli Mahallesi Kombi Su Kaçırma, Güneşli Mahallesi Kombi Su Kaybı, Güneşli Mahallesi Kombi Tesisat Kaçağı, Güneşli Mahallesi Küvet Açma, Güneşli Mahallesi Küvet Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Lağım Kokusu Tespiti, Güneşli Mahallesi Lavabo Açma, Güneşli Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Logar Açma, Güneşli Mahallesi Logar Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Mutfak Açma, Güneşli Mahallesi Mutfak Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Petek Temizleme, Güneşli Mahallesi Petek Temizliği, Güneşli Mahallesi Petek Yıkama, Güneşli Mahallesi Pimaş Açma, Güneşli Mahallesi Pimaş Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Bulma,


Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Tespiti, Güneşli Mahallesi Su Kaçağı, Güneşli Mahallesi Su Tesisatçı, Güneşli Mahallesi Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Tıkanıklık Açma, Güneşli Mahallesi Tuvalet Açma, Güneşli Mahallesi Tuvalet Kokusu Tespiti, Güneşli Mahallesi Tuvalet Kokusu, Güneşli Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Aletle Su Kaçağı Tespiti, Güneşli Mahallesi Atık Su Tıkanıklığı Açma, Güneşli Mahallesi Banyo Gideri Açma, Güneşli Mahallesi Banyo Su Kaçağı, Güneşli Mahallesi Cihazla Su Kaçağı Bulma, Güneşli Mahallesi Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Güneşli Mahallesi Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Güneşli Mahallesi Kanalizasyon Tıkanıklığı, Güneşli Mahallesi Kırmadan Lavabo Açma, Güneşli Mahallesi Kırmadan Logar Açma, Güneşli Mahallesi Kırmadan Pimaş Açma, Güneşli Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Güneşli Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Güneşli Mahallesi Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Güneşli Mahallesi Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Güneşli Mahallesi Kötü Koku Tespiti, Güneşli Mahallesi Lağım Temizliği, Güneşli Mahallesi  Lavabo Aç, Güneşli Mahallesi Pimaş Aç, Güneşli Mahallesi Mutfak Gideri Açma, Güneşli Mahallesi Pimaş Açıcı, Güneşli Mahallesi Pis Su Gideri Açma, Güneşli Mahallesi Robotla Kanal Açma, Güneşli Mahallesi Robotla lavabo Açma, Güneşli Mahallesi Su Kaçak Tespiti, Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Tamiri, Güneşli Mahallesi Su Kaçağı Tespit Etme, Güneşli Mahallesi Su Sızıntısı Bulma, Güneşli Mahallesi Su Tesisatı Kaçak Bulma, Güneşli Mahallesi Tesisatta Su Kaçağı,


Güneşli Mahallesi Tesisat Kaçak Tespiti, Güneşli Mahallesi Tesisat Kaçağı Çözümü, Güneşli Mahallesi Tıkalı Boru Açma, Güneşli Mahallesi Tıkalı Gider Açma, Güneşli Mahallesi Tıkanık Boru Açma, Güneşli Mahallesi Tuvalet Gideri Açma, Güneşli Mahallesi Tıkalı Lavabo Açma, Güneşli Mahallesi Tıkalı Tuvalet Açma, Güneşli Mahallesi Kiralık Vidanjör, Güneşli Mahallesi Vidanjör Hizmetleri, Güneşli Mahallesi Vidanjör Fiyatları, Güneşli Mahallesi Kiralık Kuka, Güneşli Mahallesi Su Tesisat Tamiri, Güneşli Mahallesi Su Tesisat Döşemesi, Güneşli Mahallesi Kanalizasyon Temizleme, Güneşli Mahallesi Logar Temizleme, Güneşli Mahallesi Rögar Temizleme, Güneşli Mahallesi Rögar Temizliği, Güneşli Mahallesi Foseptik Çekimi, Güneşli Mahallesi Atık Su Çekimi, Güneşli Mahallesi Alt Yapı Temizliği, Güneşli Mahallesi Kalebodur Fayans, Güneşli Mahallesi Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Güneşli Mahallesi Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

Güneşli Mahallesi Pro Tesisat, Güneşli Mahallesi İstanbul Tesisat, Güneşli Mahallesi Meba Tesisat, Güneşli Mahallesi Tufan Tesisat, Güneşli Mahallesi Mega Tesisat, Güneşli Mahallesi Mavi Ay Tesisat, Güneşli Mahallesi Ay Tesisat, Güneşli Mahallesi Dizayn Tesisat, Güneşli Mahallesi Metro Tesisat, Güneşli Mahallesi Güneşli Tesisat, Güneşli Mahallesi Tam Tesisat, Güneşli Mahallesi Avrasya Tesisat, Güneşli Mahallesi İdeal Tesisat, Güneşli Mahallesi Gedikoğlu Tesisat, Güneşli Mahallesi Huzur Tesisat, Güneşli Mahallesi Damla Tesisat, Güneşli Mahallesi Hedef Tesisat, Güneşli Mahallesi Altyapı Tesisat, Güneşli Mahallesi Macit Tesisat, Güneşli Mahallesi Mobil Tesisat, Güneşli Mahallesi Uzmanlar Tesisat, Güneşli Mahallesi En Tesisat, Güneşli Mahallesi İpek Tesisat, Güneşli Mahallesi Boğaziçi Tesisat


Bağcılar Güneşli Mahallesi Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Güneşli Mahallesi ‘nin tüm sokaklarına hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694
Güneşli Mahallesi Su Tesisatçısı
Etiketlendi: