Su tesisatçısı İstiklal Mahallesi firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. İstiklal Mahallesi semtinde bulunan tüm sokaklara hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı İstiklal Mahallesi – 0532 177 1694

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

İstiklal Mahallesi Su Tesisatçısı

İstiklal Mahallesi Su Kaçağı Bulma, İstiklal Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


İstiklal Mahallesi Tıkanıklık Açma, İstiklal Mahallesi Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

İstiklal Mahallesi Su Tesisatçısı

İstiklal Mahallesi Petek Temizliği, İstiklal Mahallesi Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


İstiklal Mahallesi Su Tesisatçısı, İstiklal Mahallesi Banyo Açma, İstiklal Mahallesi Logar Temizliği, İstiklal Mahallesi Banyo Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Boru Açma, İstiklal Mahallesi Boru Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Gider Açma, İstiklal Mahallesi Gider Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Kanal Açma, İstiklal Mahallesi Kanal Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Kanal Temizleme, İstiklal Mahallesi Kanal Temizliği, İstiklal Mahallesi Kanalizasyon Açma, İstiklal Mahallesi Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Klozet Açma, İstiklal Mahallesi Klozet Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Koku Tespiti, İstiklal Mahallesi Pis Koku Tespiti, İstiklal Mahallesi Kombi Su Basıncı Düşüyor,


İstiklal Mahallesi Kombi Su Eksiltiyor, İstiklal Mahallesi Kombi Su Eksiltmesi, İstiklal Mahallesi Kombi Su Kaçağı Bulma, İstiklal Mahallesi Kombi Su Kaçağı, İstiklal Mahallesi Kombi Su Kaçırıyor, İstiklal Mahallesi Kombi Su Kaçırma, İstiklal Mahallesi Kombi Su Kaybı, İstiklal Mahallesi Kombi Tesisat Kaçağı, İstiklal Mahallesi Küvet Açma, İstiklal Mahallesi Küvet Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Lağım Kokusu Tespiti, İstiklal Mahallesi Lavabo Açma, İstiklal Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Logar Açma, İstiklal Mahallesi Logar Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Mutfak Açma, İstiklal Mahallesi Mutfak Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Petek Temizleme, İstiklal Mahallesi Petek Temizliği, İstiklal Mahallesi Petek Yıkama, İstiklal Mahallesi Pimaş Açma, İstiklal Mahallesi Pimaş Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Su Kaçağı Bulma,


İstiklal Mahallesi Su Kaçağı Tespiti, İstiklal Mahallesi Su Kaçağı, İstiklal Mahallesi Su Tesisatçı, İstiklal Mahallesi Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Tıkanıklık Açma, İstiklal Mahallesi Tuvalet Açma, İstiklal Mahallesi Tuvalet Kokusu Tespiti, İstiklal Mahallesi Tuvalet Kokusu, İstiklal Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Aletle Su Kaçağı Tespiti, İstiklal Mahallesi Atık Su Tıkanıklığı Açma, İstiklal Mahallesi Banyo Gideri Açma, İstiklal Mahallesi Banyo Su Kaçağı, İstiklal Mahallesi Cihazla Su Kaçağı Bulma, İstiklal Mahallesi Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, İstiklal Mahallesi Kalorifer Tesisatı Kaçağı, İstiklal Mahallesi Kanalizasyon Tıkanıklığı, İstiklal Mahallesi Kırmadan Lavabo Açma, İstiklal Mahallesi Kırmadan Logar Açma, İstiklal Mahallesi Kırmadan Pimaş Açma, İstiklal Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


İstiklal Mahallesi Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, İstiklal Mahallesi Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, İstiklal Mahallesi Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, İstiklal Mahallesi Kötü Koku Tespiti, İstiklal Mahallesi Lağım Temizliği, İstiklal Mahallesi  Lavabo Aç, İstiklal Mahallesi Pimaş Aç, İstiklal Mahallesi Mutfak Gideri Açma, İstiklal Mahallesi Pimaş Açıcı, İstiklal Mahallesi Pis Su Gideri Açma, İstiklal Mahallesi Robotla Kanal Açma, İstiklal Mahallesi Robotla lavabo Açma, İstiklal Mahallesi Su Kaçak Tespiti, İstiklal Mahallesi Su Kaçağı Tamiri, İstiklal Mahallesi Su Kaçağı Tespit Etme, İstiklal Mahallesi Su Sızıntısı Bulma, İstiklal Mahallesi Su Tesisatı Kaçak Bulma, İstiklal Mahallesi Tesisatta Su Kaçağı,


İstiklal Mahallesi Tesisat Kaçak Tespiti, İstiklal Mahallesi Tesisat Kaçağı Çözümü, İstiklal Mahallesi Tıkalı Boru Açma, İstiklal Mahallesi Tıkalı Gider Açma, İstiklal Mahallesi Tıkanık Boru Açma, İstiklal Mahallesi Tuvalet Gideri Açma, İstiklal Mahallesi Tıkalı Lavabo Açma, İstiklal Mahallesi Tıkalı Tuvalet Açma, İstiklal Mahallesi Kiralık Vidanjör, İstiklal Mahallesi Vidanjör Hizmetleri, İstiklal Mahallesi Vidanjör Fiyatları, İstiklal Mahallesi Kiralık Kuka, İstiklal Mahallesi Su Tesisat Tamiri, İstiklal Mahallesi Su Tesisat Döşemesi, İstiklal Mahallesi Kanalizasyon Temizleme, İstiklal Mahallesi Logar Temizleme, İstiklal Mahallesi Rögar Temizleme, İstiklal Mahallesi Rögar Temizliği, İstiklal Mahallesi Foseptik Çekimi, İstiklal Mahallesi Atık Su Çekimi, İstiklal Mahallesi Alt Yapı Temizliği, İstiklal Mahallesi Kalebodur Fayans, İstiklal Mahallesi Kalebodur Fayans Hizmetleri,


İstiklal Mahallesi Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

İstiklal Mahallesi Pro Tesisat, İstiklal Mahallesi İstanbul Tesisat, İstiklal Mahallesi Meba Tesisat, İstiklal Mahallesi Tufan Tesisat, İstiklal Mahallesi Mega Tesisat, İstiklal Mahallesi Mavi Ay Tesisat, İstiklal Mahallesi Ay Tesisat, İstiklal Mahallesi Dizayn Tesisat, İstiklal Mahallesi Metro Tesisat, İstiklal Mahallesi İstiklal Tesisat, İstiklal Mahallesi Tam Tesisat, İstiklal Mahallesi Avrasya Tesisat, İstiklal Mahallesi İdeal Tesisat, İstiklal Mahallesi Gedikoğlu Tesisat, İstiklal Mahallesi Huzur Tesisat, İstiklal Mahallesi Damla Tesisat, İstiklal Mahallesi Hedef Tesisat, İstiklal Mahallesi Altyapı Tesisat, İstiklal Mahallesi Macit Tesisat, İstiklal Mahallesi Mobil Tesisat, İstiklal Mahallesi Uzmanlar Tesisat, İstiklal Mahallesi En Tesisat, İstiklal Mahallesi İpek Tesisat, İstiklal Mahallesi Boğaziçi Tesisat


İstiklal Mahallesi Su  Tesisatçısı olarak 7/24 İstiklal Mahallesi ‘nin tüm sokaklarına hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

İstiklal Mahallesi Su Tesisatçısı
Etiketlendi: