Profesyonel Su Tesisatçısı

 

prosutesisatcisi

 

İstanbul Genelinde kaliteli tesisat hizmeti vere Profesyonel Su Tesisat firması tüm çalışmalarında teknolojik cihaz ve makineler kullanmaktadır. Kullanılan bu tesisat cihazları sayesinde de yaşam alanlarında kırma dökme yapmadan ve yaşamsal düzeni sekteye uğratmadan tesisat tamiratlarını birkaç saat içinde sonlandırmaktadır. Tesisat çalışmalarından günümüz insanı son derece hızlı ve yapıların içinde inşaat alanları oluşmadan tamirat hizmeti almayı beklemektedir. Bu beklentiyi ise sadece cihaz kullanımı olan tesisat firmaları sunmaktadır. Profesyonel Su Tesisat firması da Avrupa’dan ithal ettiği ve teknolojinin son sistemi olan kaliteli tesisat cihazları ile müşterilerinin bu beklentilerini karşılamakta, hatta daha fazlasını sunmaktadır. En ufak tesisat arızasından en problemli arızalara kadar tüm işlemlerinde kullandığı cihaz sistemleri haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Profesyonel Su Tesisat firmasının yaptığı çalışmalar özetle şu şekillerde olmaktadır.

  • Tesisat sistemlerinin en çok sorun çıkaran su kaçağı problemlerinde akustik dinleme cihazları ile hizmet veren Profesyonel Su Tesisat firması kırma dökme yapmadan su kaçağı tespiti yapmakta ve onarımını kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.
  • Tıkanıklık açma işlemlerinde son sistem bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları ile hizmet veren Profesyonel Su Tesisat, garantili bir şekilde gider borusu açma işlemleri sunmaktadır.
  • Doğalgaz tesisat sistemlerinde su kaçağı bulma işlemlerinde ise termal kameralar ile hizmet veren Profesyonel Su Tesisat, bu kaçak problemlerinde kaliteli kimyasal ilaçlar kullanarak tüm boru deliklerini ve kırıklarını kapatmaktadır.
  • Temiz su tesisatındaki sorunlarda, kanal açmada, petek yıkamada ve yaşam alanlarında meydana gelen her türlü tesisat tamirat işlemlerinde hizmet veren Profesyonel Su Tesisat, yaptığı çalışmalarda çok uzun yıllar işlem garantisi vermektedir.

Yapılarda Kırma Dökme Olmadan Tesisat Hizmeti Alın Sıkıntı Yaşamayın

Profesyonel Su Tesisat firması tarafından sunulan kaliteli ve garantili bu işlemler piyasa fiyatlarının çok altında olmaktadır. Köklü bir işletme olan Profesyonel Su Tesisat, her gün daha kaliteli hizmet vermek ve tesisat alanında yeniliklere imza atmak için hem mesleki bilgisini hem de tesisat teknolojisi alt yapısını geliştirmektedir. Bu kaliteli tesisat işlemleri dururken su kaçağı bulma işlemlerinden en küçük tesisat problemlerine kadar kırma dökme yapan tesisat firmalarının seçilmesi son derece yanlış bir karar olacağı gibi aynı zamanda yüksek maliyetli olacaktır.

Hizmetlerimizden Bazıları

Su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri hizmetlerimizden başlıcalarıdır.