Su tesisatçısı Esenyurt firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Esenyurt ilçesinde bulunan tüm mahallere hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Esenyurt 

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Su Tesisatçısı Esenyurt

Esenyurt Su Kaçağı Bulma, Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Esenyurt Tıkanıklık Açma, Esenyurt Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Su Tesisatçısı Esenyurt

Esenyurt Petek Temizliği, Esenyurt Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Esenyurt Su Tesisatçısı, Esenyurt Banyo Açma, Esenyurt Logar Temizliği, Esenyurt Banyo Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Boru Açma, Esenyurt Boru Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Gider Açma, Esenyurt Gider Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Kanal Açma, Esenyurt Kanal Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Kanal Temizleme, Esenyurt Kanal Temizliği, Esenyurt Kanalizasyon Açma, Esenyurt Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Klozet Açma, Esenyurt Klozet Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Koku Tespiti, Esenyurt Pis Koku Tespiti, Esenyurt Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Esenyurt Kombi Su Eksiltiyor, Esenyurt Kombi Su Eksiltmesi, Esenyurt Kombi Su Kaçağı Bulma, Esenyurt  Kombi Su Kaçağı, Esenyurt Kombi Su Kaçırıyor, Esenyurt Kombi Su Kaçırma, Esenyurt Kombi Su Kaybı, Esenyurt Kombi Tesisat Kaçağı, Esenyurt Küvet Açma, Esenyurt Küvet Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Lağım Kokusu Tespiti, Esenyurt Lavabo Açma, Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Logar Açma, Esenyurt Logar Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Mutfak Açma, Esenyurt Mutfak Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Petek Temizleme, Esenyurt Petek Temizliği, Esenyurt Petek Yıkama, Esenyurt Pimaş Açma, Esenyurt Pimaş Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Su Kaçağı Bulma,


Esenyurt Su Kaçağı Tespiti, Esenyurt Su Kaçağı, Esenyurt Su Tesisatçı, Esenyurt Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Tıkanıklık Açma, Esenyurt Tuvalet Açma, Esenyurt Tuvalet Kokusu Tespiti, Esenyurt  Tuvalet Kokusu, Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Aletle Su Kaçağı Tespiti, Esenyurt Atık Su Tıkanıklığı Açma, Esenyurt Banyo Gideri Açma, Esenyurt Banyo Su Kaçağı, Esenyurt Cihazla Su Kaçağı Bulma, Esenyurt Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Esenyurt Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Esenyurt Kanalizasyon Tıkanıklığı, Esenyurt Kırmadan Lavabo Açma, Esenyurt Kırmadan Logar Açma, Esenyurt Kırmadan Pimaş Açma, Esenyurt Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Esenyurt Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Esenyurt Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Esenyurt Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Esenyurt Kötü Koku Tespiti, Esenyurt Lağım Temizliği, Esenyurt Lavabo Aç, Esenyurt Pimaş Aç, Esenyurt Mutfak Gideri Açma, Esenyurt Pimaş Açıcı, Esenyurt Pis Su Gideri Açma, Esenyurt Robotla Kanal Açma, Esenyurt Robotla lavabo Açma, Esenyurt Su Kaçak Tespiti, Esenyurt Su Kaçağı Tamiri, Esenyurt Su Kaçağı Tespit Etme, Esenyurt Su Sızıntısı Bulma, Esenyurt Su Tesisatı Kaçak Bulma, Esenyurt Tesisatta Su Kaçağı,


Esenyurt Tesisat Kaçak Tespiti, Esenyurt Tesisat Kaçağı Çözümü, Esenyurt Tıkalı Boru Açma, Esenyurt Tıkalı Gider Açma, Esenyurt Tıkanık Boru Açma, Esenyurt Tuvalet Gideri Açma, Esenyurt Tıkalı Lavabo Açma, Esenyurt Tıkalı Tuvalet Açma, Esenyurt Kiralık Vidanjör, Esenyurt Vidanjör Hizmetleri, Esenyurt Vidanjör Fiyatları, Esenyurt Kiralık Kuka, Esenyurt Su Tesisat Tamiri, Esenyurt Su Tesisat Döşemesi, Esenyurt Kanalizasyon Temizleme, Esenyurt Logar Temizleme, Esenyurt Rögar Temizleme, Esenyurt Rögar Temizliği, Esenyurt Foseptik Çekimi, Esenyurt Atık Su Çekimi, Esenyurt Alt Yapı Temizliği, Esenyurt Kalebodur Fayans, Esenyurt Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Esenyurt Pro Tesisat , Esenyurt İstanbul Tesisat , Esenyurt Meba Tesisat , Esenyurt Tufan Tesisat, Esenyurt Mega Tesisat, Esenyurt Mavi Ay Tesisat, Esenyurt Ay Tesisat, Esenyurt Dizayn Tesisat, Esenyurt Metro Tesisat, Esenyurt Anadolu Tesisat, Esenyurt Tam Tesisat, Esenyurt Avrasya Tesisat, Esenyurt İdeal Tesisat, Esenyurt Gedikoğlu Tesisat, Esenyurt Huzur Tesisat, Esenyurt Damla Tesisat, Esenyurt Hedef Tesisat, Esenyurt Altyapı Tesisat, Esenyurt Macit Tesisat, Esenyurt Mobil Tesisat, Esenyurt Uzmanlar Tesisat, Esenyurt En Tesisat, Esenyurt İpek Tesisat, Esenyurt Boğaziçi Tesisat


Esenyurt Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Esenyurt ‘un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

Su Tesisatçısı Esenyurt
Etiketlendi: