Su tesisatçısı Eyüp firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Eyüp ilçesinde bulunan tüm mahallere hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Eyüp 

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Su Tesisatçısı Eyüp

Eyüp Su Kaçağı Bulma, Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Eyüp Tıkanıklık Açma, Eyüp Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Su Tesisatçısı Eyüp

Eyüp Petek Temizliği, Eyüp Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Eyüp Su Tesisatçısı, Eyüp  Banyo Açma, Eyüp Logar Temizliği, Eyüp Banyo Tıkanıklığı Açma, Eyüp Boru Açma, Eyüp Boru Tıkanıklığı Açma, Eyüp Gider Açma, Eyüp Gider Tıkanıklığı Açma, Eyüp Kanal Açma, Eyüp Kanal Tıkanıklığı Açma, Eyüp Kanal Temizleme, Eyüp Kanal Temizliği, Eyüp Kanalizasyon Açma, Eyüp Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Eyüp Klozet Açma, Eyüp Klozet Tıkanıklığı Açma, Eyüp Koku Tespiti, Eyüp Pis Koku Tespiti, Eyüp Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Eyüp Kombi Su Eksiltiyor, Eyüp Kombi Su Eksiltmesi, Eyüp Kombi Su Kaçağı Bulma, Eyüp Kombi Su Kaçağı, Eyüp Kombi Su Kaçırıyor, Eyüp Kombi Su Kaçırma, Eyüp Kombi Su Kaybı, Eyüp Kombi Tesisat Kaçağı, Eyüp Küvet Açma, Eyüp Küvet Tıkanıklığı Açma, Eyüp Lağım Kokusu Tespiti, Eyüp Lavabo Açma, Eyüp Lavabo Tıkanıklığı Açma, Eyüp Logar Açma, Eyüp Logar Tıkanıklığı Açma, Eyüp Mutfak Açma, Eyüp Mutfak Tıkanıklığı Açma, Eyüp Petek Temizleme, Eyüp Petek Temizliği, Eyüp Petek Yıkama, Eyüp Pimaş Açma, Eyüp Pimaş Tıkanıklığı Açma, Eyüp Su Kaçağı Bulma,


Eyüp Su Kaçağı Tespiti, Eyüp Su Kaçağı, Eyüp Su Tesisatçı, Eyüp Tıkanıklığı Açma, Eyüp Tıkanıklık Açma, Eyüp Tuvalet Açma, Eyüp Tuvalet Kokusu Tespiti, Eyüp Tuvalet Kokusu, Eyüp Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Eyüp Aletle Su Kaçağı Tespiti, Eyüp Atık Su Tıkanıklığı Açma, Eyüp Banyo Gideri Açma, Eyüp Banyo Su Kaçağı, Eyüp Cihazla Su Kaçağı Bulma, Eyüp Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Eyüp Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Eyüp Kanalizasyon Tıkanıklığı, Eyüp Kırmadan Lavabo Açma, Eyüp Kırmadan Logar Açma, Eyüp Kırmadan Pimaş Açma, Eyüp Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Eyüp Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Eyüp Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Eyüp Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Eyüp Kötü Koku Tespiti, Eyüp Lağım Temizliği, Eyüp Lavabo Aç, Eyüp Pimaş Aç, Eyüp Mutfak Gideri Açma, Eyüp Pimaş Açıcı, Eyüp Pis Su Gideri Açma, Eyüp Robotla Kanal Açma, Eyüp Robotla lavabo Açma, Eyüp Su Kaçak Tespiti, Eyüp Su Kaçağı Tamiri, Eyüp Su Kaçağı Tespit Etme, Eyüp Su Sızıntısı Bulma, Eyüp Su Tesisatı Kaçak Bulma, Eyüp Tesisatta Su Kaçağı,


Eyüp Tesisat Kaçak Tespiti, Eyüp Tesisat Kaçağı Çözümü, Eyüp Tıkalı Boru Açma, Eyüp Tıkalı Gider Açma, Eyüp Tıkanık Boru Açma, Eyüp Tuvalet Gideri Açma, Eyüp Tıkalı Lavabo Açma, Eyüp Tıkalı Tuvalet Açma, Eyüp Kiralık Vidanjör, Eyüp Vidanjör Hizmetleri, Eyüp Vidanjör Fiyatları, Eyüp Kiralık Kuka, Eyüp Su Tesisat Tamiri, Eyüp Su Tesisat Döşemesi, Eyüp Kanalizasyon Temizleme, Eyüp Logar Temizleme, Eyüp Rögar Temizleme, Eyüp Rögar Temizliği, Eyüp Foseptik Çekimi, Eyüp Atık Su Çekimi, Eyüp Alt Yapı Temizliği, Eyüp Kalebodur Fayans, Eyüp Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Eyüp Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

Eyüp Pro Tesisat, Eyüp İstanbul Tesisat, Eyüp Meba Tesisat, Eyüp Tufan Tesisat, Eyüp Mega Tesisat, Eyüp Mavi Ay Tesisat, Eyüp Ay Tesisat, Eyüp Dizayn Tesisat, Eyüp Metro Tesisat, Eyüp Anadolu Tesisat, Eyüp Tam Tesisat, Eyüp Avrasya Tesisat, Eyüp İdeal Tesisat, Eyüp Gedikoğlu Tesisat, Eyüp Huzur Tesisat, Eyüp Damla Tesisat, Eyüp Hedef Tesisat, Eyüp Altyapı Tesisat, Eyüp Macit Tesisat, Eyüp Mobil Tesisat, Eyüp Uzmanlar Tesisat, Eyüp En Tesisat, Eyüp İpek Tesisat, Eyüp Boğaziçi Tesisat


Eyüp Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Eyüp ‘ün tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

Su Tesisatçısı Eyüp
Etiketlendi: