Su tesisatçısı Maltepe firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Maltepe ilçesinde bulunan tüm mahallere hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Maltepe

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Su Tesisatçısı Maltepe

Maltepe Su Kaçağı Bulma, Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Maltepe Tıkanıklık Açma, Maltepe Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Su Tesisatçısı Maltepe

Maltepe Petek Temizliği, Maltepe Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Maltepe Su Tesisatçısı, Maltepe Banyo Açma, Maltepe Logar Temizliği, Maltepe Banyo Tıkanıklığı Açma, Maltepe Boru Açma, Maltepe Boru Tıkanıklığı Açma, Maltepe Gider Açma, Maltepe Gider Tıkanıklığı Açma, Maltepe Kanal Açma, Maltepe Kanal Tıkanıklığı Açma, Maltepe Kanal Temizleme, Maltepe Kanal Temizliği, Maltepe Kanalizasyon Açma, Maltepe Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Maltepe Klozet Açma, Maltepe Klozet Tıkanıklığı Açma, Maltepe Koku Tespiti, Maltepe Pis Koku Tespiti, Maltepe Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Maltepe Kombi Su Eksiltiyor, Maltepe Kombi Su Eksiltmesi, Maltepe Kombi Su Kaçağı Bulma, Maltepe Kombi Su Kaçağı, Maltepe Kombi Su Kaçırıyor, Maltepe Kombi Su Kaçırma, Maltepe Kombi Su Kaybı, Maltepe Kombi Tesisat Kaçağı, Maltepe Küvet Açma, Maltepe Küvet Tıkanıklığı Açma, Maltepe Lağım Kokusu Tespiti, Maltepe Lavabo Açma, Maltepe Lavabo Tıkanıklığı Açma, Maltepe Logar Açma, Maltepe Logar Tıkanıklığı Açma, Maltepe Mutfak Açma, Maltepe Mutfak Tıkanıklığı Açma, Maltepe Petek Temizleme, Maltepe Petek Temizliği, Maltepe Petek Yıkama, Maltepe Pimaş Açma, Maltepe Pimaş Tıkanıklığı Açma, Maltepe Su Kaçağı Bulma,


Maltepe Su Kaçağı Tespiti, Maltepe Su Kaçağı, Maltepe Su Tesisatçı, Maltepe Tıkanıklığı Açma, Maltepe Tıkanıklık Açma, Maltepe Tuvalet Açma, Maltepe Tuvalet Kokusu Tespiti, Maltepe Tuvalet Kokusu, Maltepe Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Maltepe Aletle Su Kaçağı Tespiti, Maltepe Atık Su Tıkanıklığı Açma, Maltepe Banyo Gideri Açma, Maltepe Banyo Su Kaçağı, Maltepe Cihazla Su Kaçağı Bulma, Maltepe Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Maltepe Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Maltepe Kanalizasyon Tıkanıklığı, Maltepe Kırmadan Lavabo Açma, Maltepe Kırmadan Logar Açma, Maltepe Kırmadan Pimaş Açma, Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Maltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Maltepe Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Maltepe Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Maltepe Kötü Koku Tespiti, Maltepe Lağım Temizliği, Maltepe Lavabo Aç, Kartal Pimaş Aç, Maltepe Mutfak Gideri Açma, Maltepe Pimaş Açıcı, Maltepe Pis Su Gideri Açma, Maltepe Robotla Kanal Açma, Maltepe Robotla lavabo Açma, Maltepe Su Kaçak Tespiti, Maltepe Su Kaçağı Tamiri, Maltepe Su Kaçağı Tespit Etme, Maltepe Su Sızıntısı Bulma, Maltepe Su Tesisatı Kaçak Bulma, Maltepe Tesisatta Su Kaçağı,


Maltepe Tesisat Kaçak Tespiti, Maltepe Tesisat Kaçağı Çözümü, Maltepe Tıkalı Boru Açma, Maltepe Tıkalı Gider Açma, Maltepe Tıkanık Boru Açma, Maltepe Tuvalet Gideri Açma, Maltepe Tıkalı Lavabo Açma, Maltepe Tıkalı Tuvalet Açma, Maltepe Kiralık Vidanjör, Maltepe Vidanjör Hizmetleri, Maltepe Vidanjör Fiyatları, Maltepe Kiralık Kuka, Maltepe Su Tesisat Tamiri, Maltepe Su Tesisat Döşemesi, Maltepe Kanalizasyon Temizleme, Maltepe Logar Temizleme, Maltepe Rögar Temizleme, Maltepe Rögar Temizliği, Maltepe Foseptik Çekimi, Maltepe Atık Su Çekimi, Maltepe Alt Yapı Temizliği, Maltepe Kalebodur Fayans, Maltepe Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Maltepe Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

Maltepe Pro Tesisat, Maltepe İstanbul Tesisat, Maltepe Meba Tesisat, Maltepe Tufan Tesisat, Maltepe Mega Tesisat, Maltepe Mavi Ay Tesisat, Maltepe Ay Tesisat, Maltepe Dizayn Tesisat, Maltepe Metro Tesisat, Maltepe Anadolu Tesisat, Maltepe Tam Tesisat, Maltepe Avrasya Tesisat, Maltepe İdeal Tesisat, Maltepe Gedikoğlu Tesisat, Maltepe Huzur Tesisat, Maltepe Damla Tesisat, Maltepe Hedef Tesisat, Maltepe Altyapı Tesisat, Maltepe Macit Tesisat, Maltepe Mobil Tesisat, Maltepe Uzmanlar Tesisat, Maltepe En Tesisat, Maltepe İpek Tesisat, Maltepe Boğaziçi Tesisat


Maltepe Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Maltepe ‘nin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

Su Tesisatçısı Maltepe
Etiketlendi: