Su tesisatçısı Sancaktepe firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Sancaktepe ilçesinde bulunan tüm mahallere hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Sancaktepe – 0532 177 1694

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Su Tesisatçısı Sancaktepe

Sancaktepe Su Kaçağı Bulma, Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Sancaktepe Tıkanıklık Açma, Sancaktepe Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Su Tesisatçısı Sancaktepe

Sancaktepe Petek Temizliği, Sancaktepe Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Sancaktepe Su Tesisatçısı, Sancaktepe Banyo Açma, Sancaktepe Logar Temizliği, Sancaktepe Banyo Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Boru Açma, Sancaktepe Boru Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Gider Açma, Sancaktepe Gider Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Kanal Açma, Sancaktepe Kanal Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Kanal Temizleme, Sancaktepe Kanal Temizliği, Sancaktepe Kanalizasyon Açma, Sancaktepe Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Klozet Açma, Sancaktepe Klozet Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Koku Tespiti, Sancaktepe Pis Koku Tespiti, Sancaktepe Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Sancaktepe Kombi Su Eksiltiyor, Sancaktepe Kombi Su Eksiltmesi, Sancaktepe Kombi Su Kaçağı Bulma, Sancaktepe Kombi Su Kaçağı, Sancaktepe Kombi Su Kaçırıyor, Sancaktepe Kombi Su Kaçırma, Sancaktepe Kombi Su Kaybı, Sancaktepe Kombi Tesisat Kaçağı, Sancaktepe Küvet Açma, Sancaktepe Küvet Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Lağım Kokusu Tespiti, Sancaktepe Lavabo Açma, Sancaktepe Lavabo Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Logar Açma, Sancaktepe Logar Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Mutfak Açma, Sancaktepe Mutfak Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Petek Temizleme, Sancaktepe Petek Temizliği, Sancaktepe Petek Yıkama, Sancaktepe Pimaş Açma, Sancaktepe Pimaş Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Su Kaçağı Bulma,


Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti, Sancaktepe Su Kaçağı, Sancaktepe Su Tesisatçı, Sancaktepe Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Tıkanıklık Açma, Sancaktepe Tuvalet Açma, Sancaktepe Tuvalet Kokusu Tespiti, Sancaktepe Tuvalet Kokusu, Sancaktepe Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Aletle Su Kaçağı Tespiti, Sancaktepe Atık Su Tıkanıklığı Açma, Sancaktepe Banyo Gideri Açma, Sancaktepe Banyo Su Kaçağı, Sancaktepe Cihazla Su Kaçağı Bulma, Sancaktepe Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Sancaktepe Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Sancaktepe Kanalizasyon Tıkanıklığı, Sancaktepe Kırmadan Lavabo Açma, Sancaktepe Kırmadan Logar Açma, Sancaktepe Kırmadan Pimaş Açma, Sancaktepe Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Sancaktepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Sancaktepe Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Sancaktepe Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Sancaktepe Kötü Koku Tespiti, Sancaktepe Lağım Temizliği, Sancaktepe  Lavabo Aç, Sancaktepe Pimaş Aç, Sancaktepe Mutfak Gideri Açma, Sancaktepe Pimaş Açıcı, Sancaktepe Pis Su Gideri Açma, Sancaktepe Robotla Kanal Açma, Sancaktepe Robotla lavabo Açma, Sancaktepe Su Kaçak Tespiti, Sancaktepe Su Kaçağı Tamiri, Sancaktepe Su Kaçağı Tespit Etme, Sancaktepe Su Sızıntısı Bulma, Sancaktepe Su Tesisatı Kaçak Bulma, Sancaktepe Tesisatta Su Kaçağı,


Sancaktepe Tesisat Kaçak Tespiti, Sancaktepe Tesisat Kaçağı Çözümü, Sancaktepe Tıkalı Boru Açma, Sancaktepe Tıkalı Gider Açma, Sancaktepe Tıkanık Boru Açma, Sancaktepe Tuvalet Gideri Açma, Sancaktepe Tıkalı Lavabo Açma, Sancaktepe Tıkalı Tuvalet Açma, Sancaktepe Kiralık Vidanjör, Sancaktepe Vidanjör Hizmetleri, Sancaktepe Vidanjör Fiyatları, Sancaktepe Kiralık Kuka, Sancaktepe Su Tesisat Tamiri, Sancaktepe Su Tesisat Döşemesi, Sancaktepe Kanalizasyon Temizleme, Sancaktepe Logar Temizleme, Sancaktepe Rögar Temizleme, Sancaktepe Rögar Temizliği, Sancaktepe Foseptik Çekimi, Sancaktepe Atık Su Çekimi, Sancaktepe Alt Yapı Temizliği, Sancaktepe Kalebodur Fayans, Sancaktepe Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Sancaktepe Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

Sancaktepe Pro Tesisat, Sancaktepe İstanbul Tesisat, Sancaktepe Meba Tesisat, Sancaktepe Tufan Tesisat, Sancaktepe Mega Tesisat, Sancaktepe Mavi Ay Tesisat, Sancaktepe Ay Tesisat, Sancaktepe Dizayn Tesisat, Sancaktepe Metro Tesisat, Sancaktepe Anadolu Tesisat, Sancaktepe Tam Tesisat, Sancaktepe Avrasya Tesisat, Sancaktepe İdeal Tesisat, Sancaktepe Gedikoğlu Tesisat, Sancaktepe Huzur Tesisat, Sancaktepe Damla Tesisat, Sancaktepe Hedef Tesisat, Sancaktepe Altyapı Tesisat, Sancaktepe Macit Tesisat, Sancaktepe Mobil Tesisat, Sancaktepe Uzmanlar Tesisat, Sancaktepe En Tesisat, Sancaktepe İpek Tesisat, Sancaktepe Boğaziçi Tesisat


Sancaktepe Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Sancaktepe ‘nin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

Su Tesisatçısı Sancaktepe
Etiketlendi: