Su tesisatçısı Zeytinburnu firması olarak, İstanbul ‘un tüm ilçelerine 16 adet mobil servis aracımız ile hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu ilçesinde bulunan tüm mahallere hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir; profesyonel su tesisatçısı, banyo açma, logar temizliği, banyo tıkanıklığı açma, boru açma, boru tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, kanal açma, kanal tıkanıklığı açma, kanal temizleme, kanal temizliği, kanalizasyon açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkanıklığı açma, koku tespiti, pis koku tespiti, kombi su basıncı düşüyor, kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltmesi, kombi su kaçağı bulma, kombi su kaçağı, kombi su kaçırıyor, kombi su kaçırma, kombi su kaybı, kombi tesisat kaçağı, küvet açma, küvet tıkanıklığı açma, lağım kokusu tespiti, lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, logar açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak açma, mutfak tıkanıklığı açma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su kaçağı, su tesisatçı, tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, tuvalet açma, tuvalet kokusu tespiti, tuvalet kokusu, tuvalet tıkanıklığı açma, aletle su kaçağı tespiti, atık su tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo su kaçağı, cihazla su kaçağı bulma, dinleyerek su kaçağı bulma, kalorifer tesisatı kaçağı, kanalizasyon tıkanıklığı, kırmadan lavabo açma, kırmadan logar açma, kırmadan pimaş açma, kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkalı pimaş açma, kombi tesisat kaçağı bulma, kötü koku tespiti, lağım temizliği, lavabo aç, pimaş aç, mutfak gideri açma, pimaş açıcı, pis su gideri açma, robotla kanal açma, robotla lavabo açma, su kacak tespiti, su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit etme, su sızıntısı bulma, su tesisatı kaçak bulma, tesisatta su kaçağı, tesisat kaçak tespiti, tesisat kaçağı çözümü, tıkalı boru açma, tıkalı gider açma, tıkanık boru açma, tuvalet gideri açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, kiralık vidanjör, vidanjör hizmetleri, vidanjör fiyatları, kiralık kuka, su tesisat tamiri, su tesisat döşemesi, kanalizasyon temizleme, logar temizleme, rögar temizleme, rögar temizliği, foseptik çekimi, atık su çekimi, alt yapı temizliği, kalebodur fayans, kalebodur fayans hizmetleri gibi hizmetleri güler yüzlü ve sözleşmeli bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizden servis talep edebilirsiniz.

Su Tesisatçısı Zeytinburnu – 0532 177 1694

Herhangi bir tesisat arızasında, sorunu en kolay şekilde çözmeniz için bir su tesisatçısı nın telefon numarasını evinizde bulundurmanız gerekir. Su tesisatındaki arızalanmalar, her evde sıkça yaşanan sorunlar arasındadır. Borunun döşenme biçimi çok önemlidir. Eğer tesisat hattınızın döşeme işlemi seneler önce yapılmışsa mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir. Eski ve yıpranmış olabileceği gibi, hatalı bağlanmış olma ihtimali de çok yüksektir. Bu yanlışlık evinizdeki işleyişin düzenini değiştirebilir. Aynı şekilde tesisatınızdaki sorunlardan birçoğu sizin sorumsuz davranışlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Giderlere yabancı maddelerin atılmasını umursamamış olabilirsiniz. Belki de temizlik açısından dikkatli davranmamışsınızdır. Evinizin gerekli kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmamışsanız da aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşanılan sıkıntıların öncesinde, tesisatçıya ihtiyaç duyulmaz kanısı çok yanlıştır. Sorun yaşamadan önce gerek temizliği konusunda gerekse sızıntılar konusunda uzman ekiplerden bir kez de olsa destek alınmalıdır. Bunu yapmanız, yaşanılacak sorunlar boyunca çekeceğiniz sıkıntının yok olmasını sağlayacaktır. Gözünüzden kaçan bir durum olmadığı sürece herhangi bir tıkanıklık ya da boru hasarı yaşamamış olursunuz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bir su tesisatçısı ulaşarak bu konudaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Peki, her tesisatçı sorun çözme konusunda gerekli bilgiye sahip midir? Araştırmanız gereken uzman ekibin sahip olması gerekenler nelerdir? Aklınızdaki tüm soruları biraz da olsa cevaplandırmaya çalışmak için araştırmalar yapmalısınız. Uzman ekip kadrosuna sahip olan kurumların en önemli yönleri teknik el becerisine sahip olmalarıdır. Gereken deneyimin ve bilginin mevcut olması durumunda, hiçbir sıkıntı ya da aksilik yaşamadan sorunlarınıza çözüm getirebilirler. Kullanılan cihazlar, eski yöntemlerden farkı olmalıdır. Bu cihazlar insan gücünü en aza indirerek, kişilerin işini kolaylaştırmalıdır. Aynı zamanda en doğru sonuçları almak konusunda profesyonel işleyişe sahip olmaları gerekir. Bir teknik elamanın yapması gerekenler arasında soruna neden olan durum konusunda bilgilendirme yaparak, tekrarlanmaması için önlemler alınmasını sağlamak vardır. Evinde tesisat sorunu olan bir kişi, bilgilendirilmediği zaman kısa sürede aynı hataları yapması nedeniyle tekrar su tesisatçısı arayışına girecektir.  Bu döngü dikkat konusunda uyarılmadığı sürece devam edecektir. Uzman ekip, kontrollerin yapılması konusunda da bilgi vermelidir.

Su Tesisatçısı Zeytinburnu

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma, Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, gider borularının arızalanması nedeniyle bizi zor durumda bırakan bir sorundur. Bu arıza bazen borudaki bir çatlak bazen de büyük kırılmalar yüzünden oluşur. Gideri kullanarak, kanala bağlanmasını umduğumuz su akıntısı, borulardaki bu sorunlar yüzünden, kanala ulaşmadan önce sızıntı yapar. Giderlerden sızan sular temiz olabileceği gibi tam aksine pis ve kokulu da olabilir. Sızında başta az gözükebilir. Bu duruma aldanmamak gerekir. Küçük bir çatlak, büyük zararlar veremez diye düşünmek doğru değildir. Hafife aldığınız küçük sızıntı, daha sonra evinizin içine, parkelerinize, dolabınızın içine kadar yayılabilir. Bu su kaçağı, temiz ya da kirli olsun fark etmeksizin eşyalarınıza zarar verir.  Gider borularındaki sızıntının yerinin tespit edilme durumuna, su kaçağı bulma denir. Bu süreç her defasında farklı olabilir. Bazen dolaplarınız, parkeleriniz sararabilir ve şişme yapabilir. Bazen de gözle görünür bir sızıntı olmamasına rağmen kötü bir koku yayılabilir. Sızıntının tespit edilebilmesi için, uzman kişiler tarafından araştırılması gerekir. Hiçbir deneyiminiz yoksa tahminler üzerine hareket etmemelisiniz. Bunun sonucunda daha büyük bir sorunla karşılaşmanız çok olasıdır. Borulardaki çatlakları daha büyük kırıklar haline getirebilirsiniz. Hiç zarar görmemiş sağlam bir boruyu da yanlışlıkla patlatabilirsiniz. Öncelikle tecrübeli ve yardımsever bir tesisat uzmanı bulmanız gerekir. Bu uzman işinde deneyim sahibi olmalı ki sorunu kolayca fark edebilsin. Günümüz teknolojisini kullanmayı biliyor olması tercih sebebiniz olabilir. Seneler önce, su kaçağı tespiti konusunda farklı yöntemler kullanılırdı. Genel olarak tahmin üzerine dayalı bu yöntemlerin kesinliği yoktu. Zarar görmüş eşyaların yerlerinden yola çıkarak, arızaya ulaşabiliyorlardı. Sızıntı yapan yere ulaşabilmek için daha büyük zararlar verebiliyorlardı.


Zeytinburnu Tıkanıklık Açma, Zeytinburnu Lavabo, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda gelişen teknolojik sistem, tıkanıklık açma konusunda size kolaylık sağlar. Eski yöntemlerin yerini alan yeni cihazlar evinize zarar vermeden, sorununuzu çözer. Anlaştığınız firmanın özelliklerini en iyi şekilde araştırmanız gerekir. Yanlış yöntem kullanılırsa borularınız parçalanabilir, fayanslarınız kırılabilir, duvarlarınız zarar görebilir. Tahmin ederek sorun bulma yöntemi çok gerilerde kalmıştır. Bir sabah kalktığınızda evinizi saran kötü kokularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Veya parkeleriniz ıslanmış zarar görmüş olabilir. Dolaplarınız, halılarınız gibi değer verdiğiniz eşyaların kullanılmaz hal aldığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Tüm bu telaş ve üzüntünüzün yanında bir de çağırdığınız firma elemanları, kırma yöntemiyle evinize zarar verebilir. Sinirlerinizin daha fazla gerilmemesi için önleminizi almanız çok önemlidir. Her sene düzenli olarak mutlaka tarama yaptırmalısınız. Bu sayede, birer damla bile olsa akıntı yapan borularınız olduğu zaman daha büyük zararlar vermeden önce önüne geçebilirsiniz. Yaptığı işleri takip ettiğiniz, güvendiğiniz bir su tesisatı, tıkanıklık açma firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, kullandığı cihazları araştırmanız. Yeni cihazlar çok kolay bir sistemde işler. Kameralı tarama sayesinde, sorunun nerede olduğunu bulup, çok kısa bir sürede sorunu çözebilir. Tarama yapılan borulardaki tıkanıklık sorununu çözmek için kullanılan robotlar vardır. Bu yeni tespit ürünleri sayesinde, en ufak sorunları dert etmekten kurtulabilirsiniz. Firmanızın size sağladığı destek konusunda güveniniz tam olursa, aynı sorunları ve gerginlikleri tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız. Firmanızın sizi bilgilendirmesi çok önemli bir ayrıntıdır. İşin uzmanları olarak size yanlışlarınızı söylemelidirler. Tıkanmanın nedenini bilirseniz aynı hatayı tekrarlamazsınız. Giderlere atmamanız gereken şeyler attığınız zaman tıkanmanın kaçınılmaz olduğunu unutmamanız gerekir. Katı cisim, kesici alet, borularda birikme yapabilecek malzemeler atılmamalıdır.

Su Tesisatçısı Zeytinburnu

Zeytinburnu Petek Temizliği, Zeytinburnu Petek Temizleme

Petek temizleme konusunda hizmet veren pek çok tesisat şirketi bulunmaktadır. Petek temizliği düzenli yapılması gereken en önemli tesisat işleri arasında yer almaktadır ve bu şirketler de bunun bilinci ile hizmet vermektedir. Petek temizleme konusunu genel anlamda peteklerin kirlenmesinin nedenleri, peteklerin temizliği nasıl olur ve peteklerin temizlenmemesinin sonuçları olarak 3 grupta toparlayabiliriz. İlk olarak peteklerin neden kirlendiklerinden bahsedelim. Kalorifer petekleri boşluklu yapılara sahip oldukları için oldukça kolay kirlenirler. Petekler genellikle yaz aylarında pencere ve balkonların açık tutulması nedeni ile kirlenirler. Tozlar ve kirler rüzgar yüzünden kolayca peteklerinizin içine girer ve petekler kirlenir. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında petekler kullanılmadığı için de kirlenebilirler. Bu nedenle petek temizliği zorunlu hale gelir. Peteklerin nasıl temizlendiği konusuna gelirsek, bu işlem sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle tesisat uzmanları evinizdeki petekleri kontrol eder ve hangi peteklerde sorun olduğunu belirler. Ardından sırası ile kirli olan tüm peteklerinizin içindeki kirli su, basınç çalışma prensibini kullanan cihazlar ile kolayca boşaltılır. Peteklerin içinden kirli suların boşaltılması petek temizliği için yeterli değildir.  Petek temizliği peteklerin düzgün bir şekilde çalışması için oldukça önemli olan bir durumdur. Uzmanlar petek temizliğinin maksimum 2 yılda bir yapılması gerektiğini söylüyorlar. Petek temizliği eski dönemler ile karşılaştırılırsa günümüzde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerinizin kirlendiğini birçok şekilde fark edebilirsiniz. Eğer peteklerinizin bazı kısımları ısınmıyorsa, evinizdeki peteklerden bazıları yanmıyorsa ve elektrik faturalarınız da anormal bir artış gözlemliyorsanız büyük ihtimalle peteklerinizin temizlik vakti gelmiştir. Peteklerinizin temizlenmesi için birçok petek temizleme firması bulunmaktadır.


Zeytinburnu Su Tesisatçısı, Zeytinburnu Banyo Açma, Zeytinburnu Logar Temizliği, Zeytinburnu Banyo Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Boru Açma, Zeytinburnu Boru Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Gider Açma, Zeytinburnu Gider Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Kanal Açma, Zeytinburnu Kanal Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Kanal Temizleme, Zeytinburnu Kanal Temizliği, Zeytinburnu Kanalizasyon Açma, Zeytinburnu Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Klozet Açma, Zeytinburnu Klozet Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Koku Tespiti, Zeytinburnu Pis Koku Tespiti, Zeytinburnu Kombi Su Basıncı Düşüyor,


Zeytinburnu Kombi Su Eksiltiyor, Zeytinburnu Kombi Su Eksiltmesi, Zeytinburnu Kombi Su Kaçağı Bulma, Zeytinburnu Kombi Su Kaçağı, Zeytinburnu Kombi Su Kaçırıyor, Zeytinburnu Kombi Su Kaçırma, Zeytinburnu Kombi Su Kaybı, Zeytinburnu Kombi Tesisat Kaçağı, Zeytinburnu Küvet Açma, Zeytinburnu Küvet Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Lağım Kokusu Tespiti, Zeytinburnu Lavabo Açma, Zeytinburnu Lavabo Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Logar Açma, Zeytinburnu Logar Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Mutfak Açma, Zeytinburnu Mutfak Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Petek Temizleme, Zeytinburnu Petek Temizliği, Zeytinburnu Petek Yıkama, Zeytinburnu Pimaş Açma, Zeytinburnu Pimaş Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma,


Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti, Zeytinburnu Su Kaçağı, Zeytinburnu Su Tesisatçı, Zeytinburnu Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Tıkanıklık Açma, Zeytinburnu Tuvalet Açma, Zeytinburnu Tuvalet Kokusu Tespiti, Zeytinburnu Tuvalet Kokusu, Zeytinburnu Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Aletle Su Kaçağı Tespiti, Zeytinburnu Atık Su Tıkanıklığı Açma, Zeytinburnu Banyo Gideri Açma, Zeytinburnu Banyo Su Kaçağı, Zeytinburnu Cihazla Su Kaçağı Bulma, Zeytinburnu Dinleyerek Su Kaçağı Bulma, Zeytinburnu Kalorifer Tesisatı Kaçağı, Zeytinburnu Kanalizasyon Tıkanıklığı, Zeytinburnu Kırmadan Lavabo Açma, Zeytinburnu Kırmadan Logar Açma, Zeytinburnu Kırmadan Pimaş Açma, Zeytinburnu Kırmadan Su Kaçağı Bulma,


Zeytinburnu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Zeytinburnu Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma, Zeytinburnu Kombi Tesisat Kaçağı Bulma, Zeytinburnu Kötü Koku Tespiti, Zeytinburnu Lağım Temizliği, Zeytinburnu  Lavabo Aç, Zeytinburnu Pimaş Aç, Zeytinburnu Mutfak Gideri Açma, Zeytinburnu Pimaş Açıcı, Zeytinburnu Pis Su Gideri Açma, Zeytinburnu Robotla Kanal Açma, Zeytinburnu Robotla lavabo Açma, Zeytinburnu Su Kaçak Tespiti, Zeytinburnu Su Kaçağı Tamiri, Zeytinburnu Su Kaçağı Tespit Etme, Zeytinburnu Su Sızıntısı Bulma, Zeytinburnu Su Tesisatı Kaçak Bulma, Zeytinburnu Tesisatta Su Kaçağı,


Zeytinburnu Tesisat Kaçak Tespiti, Zeytinburnu Tesisat Kaçağı Çözümü, Zeytinburnu Tıkalı Boru Açma, Zeytinburnu Tıkalı Gider Açma, Zeytinburnu Tıkanık Boru Açma, Zeytinburnu Tuvalet Gideri Açma, Zeytinburnu Tıkalı Lavabo Açma, Zeytinburnu Tıkalı Tuvalet Açma, Zeytinburnu Kiralık Vidanjör, Zeytinburnu Vidanjör Hizmetleri, Zeytinburnu Vidanjör Fiyatları, Zeytinburnu Kiralık Kuka, Zeytinburnu Su Tesisat Tamiri, Zeytinburnu Su Tesisat Döşemesi, Zeytinburnu Kanalizasyon Temizleme, Zeytinburnu Logar Temizleme, Zeytinburnu Rögar Temizleme, Zeytinburnu Rögar Temizliği, Zeytinburnu Foseptik Çekimi, Zeytinburnu Atık Su Çekimi, Zeytinburnu Alt Yapı Temizliği, Zeytinburnu Kalebodur Fayans, Zeytinburnu Kalebodur Fayans Hizmetleri,


Zeytinburnu Civarında Hizmet Veren Su Tesisatçıları

Zeytinburnu Pro Tesisat, Zeytinburnu İstanbul Tesisat, Zeytinburnu Meba Tesisat, Zeytinburnu Tufan Tesisat, Zeytinburnu Mega Tesisat, Zeytinburnu Mavi Ay Tesisat, Zeytinburnu Ay Tesisat, Zeytinburnu Dizayn Tesisat, Zeytinburnu Metro Tesisat, Zeytinburnu Anadolu Tesisat, Zeytinburnu Tam Tesisat, Zeytinburnu Avrasya Tesisat, Zeytinburnu İdeal Tesisat, Zeytinburnu Gedikoğlu Tesisat, Zeytinburnu Huzur Tesisat, Zeytinburnu Damla Tesisat, Zeytinburnu Hedef Tesisat, Zeytinburnu Altyapı Tesisat, Zeytinburnu Macit Tesisat, Zeytinburnu Mobil Tesisat, Zeytinburnu Uzmanlar Tesisat, Zeytinburnu En Tesisat, Zeytinburnu İpek Tesisat, Zeytinburnu Boğaziçi Tesisat


Zeytinburnu Su  Tesisatçısı olarak 7/24 Zeytinburnu ‘nun tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. 0532 177 1694

Su Tesisatçısı Zeytinburnu
Etiketlendi: